Kit Proiector Solar 50W 7.4V 10.000mAh
- Ai nevoie de o oferta personalizata? Suna-ne!
079-962-4444
- Posibilitare retur 14 zile.
Descriere
Potrivit pentru iluminat de exterior cat si de interior, pentru a va asigura o noapte mai luminoasa si mai sigura.
Proiectorul cu LED construit din carcasa de aluminiu vopsita electrostatic si este prevazut cu lampi cu leduri integrate si geam rezistent la socuri.
Datorita gradului de protectie mare,IP65, proiectorul este rezistent la praf si apa, acest standard oferind produsului, pe langa o estetica placuta, si performanta si durabilitate. Vă rugăm să rețineți că nu poate fi scufundat în apă, deși poate rezista unei furtuni și grindină
DOMENII APLICABILE: grădini domestice, curți, vile, parcuri, panouri, acoperișuri, gimnazii, clădiri etc.: Proiectorul nostru a trecut certificarea CE si ROHS, astfel incat performanta de securitate este garantata.
Informații suplimentare
| Autonomie | 100% >8 Ore 60% >12 Ore 30% >16 Ore |
|---|---|
| Baterie | 7.4V (10.000mAh) |
| Consum (W) | |
| Culoare lumina | lumina rece |
| EAN | 5949054915814 |
| Indice de Protectie | IP65 |
| Kelvin | 6400K |
| Nr. Bucati pe Cutie | 1 buc |
| Nr. LED | 100 |
| Tensiune intrare (V) | Solara (7.4V) |
| Timp Incarcare | 8 Ore |
| Tip produs | Proiectoare LED |















Comentarii
Nu există încă recenzii.