Corp Stradal cu Panou Solar Monocristalin Integrat si telecomanda – 250W/6400k
312.73 lei TVA inclus
În stoc
În stoc
- Ai nevoie de o oferta personalizata? Suna-ne!
079-962-4444
- Posibilitare retur 14 zile.
Descriere
Acest corp de iluminat este recomandat pentru iluminarea eficienta a spatilor. Indicele de protectie mare – IP65 – ii garanteaza rezistenta la umiditate si praf.
Senzorul integrat detecteaza automat miscarea si aprinde corpul de iluminat.
Inaltimea maxima de instalare: 3.8 m.
Fara mercur, fara UV.
DOMENII APLICABILE: gradini domestice, curti, vile, parcuri, cladiri etc.
Informații suplimentare
| Autonomie | 8-12h |
|---|---|
| Baterie | 3.2v 9200mA |
| Consum (W) | |
| Culoare lumina | lumina rece |
| Dimensiune | 720 x 240 x 55mm |
| Indice de Protectie | IP65 |
| Kelvin | 6400K |
| Lumeni | 2000lm |
| Timp Incarcare | 4-6ore |
| Producator | DELIGHT |










Comentarii
Nu există încă recenzii.