Condensatori 10 MF
În stoc
Condensatori de 10 microfarazi de la DELIGHT, cu tensiune nominala de 400-450 V AC si clasa de utilizare B, sunt proiectati pentru temperaturi cuprinse intre -25°C si +85°C. Compatibili cu frecvente de 50-60 Hz, ofera o toleranta de plus-minus 5% si durata de functionare de pana la 10.000 de ore. Pretul este de 11.12 lei TVA inclus.
În stoc
- Ai nevoie de o oferta personalizata? Suna-ne!
079-962-4444
- Posibilitare retur 14 zile.
Descriere
Condensatorul este o componenta electrica pasiva, care stocheaza o cantitate de energie electrica, cu rol de stabilizare a tensiunii electrice.
Sunt folosite in circuitele de pornire a motoarelor electrice.
Informații suplimentare
| Clasa de utilizare | clasa B (400-425V) – 10.000h |
|---|---|
| Frecventa | 50-60Hz |
| Material | polipropilena |
| Microfarazi | 10 mF |
| Temperatura de operare | -25°C….+85°C |
| Tensiune nominala | 400-450V AC |
| Tip produs | Condesator |
| Toleranta | ±5% |
| Producator | DELIGHT |








Comentarii
Nu există încă recenzii.